ייפוי כח מתמשך בתקופות של אי ודאות

בתוך אי הודאות האופפת אותנו בימי התפשטות מגפת הקורונה, קיים פתרון שיכול להחזיר את השליטה לחיינו, גם כשנאבד אותה.

זה הזמן לגלות אחריות משפחתית וחברתית ולדאוג למבוגרים ולאוכלוסייה הנמצאת בקבוצת סיכון.

קשה להתעלם מכך שמי שידבק, צפויה לו החלמה ממושכת, הכוללת לעיתים אשפוזים הטומנים בחובם חוסר יכולת לקבל החלטות יומיומיות בנושאים רפואיים, כספיים והמשכיות בתהליכים כלכליים. למשל, הסכמה לביצוע פרוצדורות רפואיות וקבלת טיפולים תרופתיים בזמן אשפוז ולאחריו, וכן – משיכת כספים מחשבון הבנק, שינויים בתיקי השקעות, רכישת מוצרים, פעולות מול מוסדות, חתימה על הסכמים, ביצוע תשלומים שונים והמשך תהליכים שבהם התחלנו עד שנבצר מאיתנו.

המחוקק הישראלי נתן בידינו כלי משפטי חדש בשם “ייפוי כוח מתמשך” – סוג של כתב הוראות שמאפשר לנו, בעודנו כשירים, לתת הוראות ברורות לגבי כל אחד מהנושאים שמעסיקים אותנו ולמנות את הקרובים לנו כמי שיבצעו עבורנו פעולות בהתאם להנחיותינו ולתפיסת עולמנו.

כך נבטיח שילדינו והקרובים לנו יוכלו לבצע עבורנו משימות ולקבל בשמנו החלטות חשובות, בדיוק כפי שאנחנו רוצים לבצען בעצמנו, גם אם לא נוכל להביע זאת בזמן אמת.

דווקא השהות הארוכה בבית, בקרב יקירינו, היא הזדמנות לחשוב קדימה ולעשות היערכות משפחתית לעתיד. אני מזמינה אתכם לערוך ייפוי כוח מתמשך עוד היום.

תהליך כתיבת והכנת ייפוי כוח מתמשך חייב להיעשות על ידי עורך דין שעבר הסמכה של האפוטרופוס הכללי. השירות כולל פגישות פרונטליות ויכול להינתן גם בבית הלקוח (בהתאם להגבלות ניתן לקיים שיחות טלפוניות וכמובן אימיילים).

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטיכם בטופס ואחזור אליכם בהקדם

    דברו איתי

    גלילה לראש העמוד
    דילוג לתוכן