תנאי שימוש ומדיניות פרטיות

תקנון השימוש באתר הנ"ל www.tkaufman-law.com נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

תנאי שימוש

 1. הקדמה

1.1 אתר www.tkaufman-law.com (להלן "האתר") הוא אתר ייצוגי והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות אשר יפורטו להלן.

1.2 השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, לרבות הורדות של קבצים, מדיה כגון: תמונות וסרטונים, והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

1.3 מפעילי האתר ו/או מי מטעמם שומרים לעצמם את הזכות לעדכן את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות המוצגים להלן מעת לעת, וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 1. קניין רוחני

2.1 האתר, כמו גם כל המידע שבו, לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של מפעילי האתר www.tkaufman-law.com ו/או מי מטעמם, ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר www.tkaufman-law.com.

2.2 אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש מאתר www.tkaufman-law.com.

 1. תוכן האתר

3.1 אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג' או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

3.2 קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

3.3 התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של מפעילי האתר www.tkaufman-law.com ו/או מי מטעמם, ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

3.4 אין לראות בתכנים המוצגים משום יעוץ משפטי או יעוץ אחר, מכל מין וסוג שהוא, ואיננו מהווה תחליף לייעוץ אישי.

 1. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

4.1 מפעילי האתר ו/או מי מטעמם שומרים לעצמם את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

4.2 מפעילי האתר ו/או מי מטעמם יעשו כל שביכולתם להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע, מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי מפעילי האתר www.tkaufman-law.com ו/או מי מטעמם.

 1. גילוי נאות

5.1 באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי "עוגיות" (Cookies) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

5.2 בכל עת, ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר, המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר, למעט פרטים מזהים שהגולש השאיר לאחר מילוי טופס.

 1. אזור שיפוט

6.1 בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחלוקת, אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

מדיניות פרטיות

 1. כללי

7.1 בעת שימוש באתר נאסף מידע עליך. חלק מהמידע מזהה אותך באופן אישי, כלומר בשמך ובכתובתך, זהו המידע שאתה מוסר ביודעין בעת מילוי טופס.

7.2 חלק מהמידע אינו מזהה אותך אישית ואינו נשמר ביחד עם פרטיך. זהו מידע סטטיסטי ומצטבר. לדוגמה העמודים שבהם צפית, מהיכן הגעת לעמוד, כתובת האינטרנט (IP) שממנה פנית ועוד.

 1. מאגר המידע

8.1 חלק מהנתונים שנאספו יישמרו במאגר המידע של האתר.

 1. השימוש במידע

9.1 השימוש במידע שנאסף ייעשה על פי מדיניות פרטיות זו או על פי הוראות כל דין, על מנת –

א. ליצור עמך קשר

ב. לעדכן אותך בפעילויות תהליך הרישום

ג. לשלוח לך מידע ו/או פרסומות מעת לעת, באמצעות דואר אלקטרוני ו/או הודעות SMS  

 1. דיוור ישיר אלקטרוני

10.1 מפעילי האתר www.tkaufman-law.com ו/או מי מטעמם מעוניינים לשלוח אליך מדי פעם בדואר אלקטרוני מידע ודברי פרסומת.

10.2 מידע כזה ישוגר אליך רק אם נתת הסכמה מפורשת לכך, ובכל עת תוכל לבטל את הסכמתך ולחדול מקבלתו.

10.3 מפעילי האתר ו/או מי מטעמם לא ימסרו את פרטיך האישיים למפרסמים חיצוניים שאינם מטעם מפעילי האתר.

 1. מסירת מידע לצד שלישי

11.1 מפעילי האתר ו/או מי מטעמם לא יעבירו לצדדים שלישיים את פרטיך האישיים ומידע המאפשר זיהוי אישי, למעט למערכות ניתוח נתונים סטטיסטיים, מערכות פרסום באינטרנט ומערכות דיוור.

 1. "עוגיות" (Cookies)

12.1 אתר www.tkaufman-law.com משתמש ב"עוגיות"  לצורך התפעול השוטף והתקין, ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, לאימות פרטים, כדי להתאים את האתר להעדפותיך האישיות ולצורכי אבטחת מידע.

12.2 דפדפנים מודרניים כוללים אפשרות להימנע מקבלת "עוגיות".  אם אינך יודע כיצד לעשות זאת, בדוק בקובץ העזרה של הדפדפן שבו אתה משתמש.

 1. אבטחת מידע

13.1 מפעילי האתר ו/או מי מטעמם לא מתחייבים שהאתר והמידע המאוחסן בו יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בו.

 1. שינויים במדיניות הפרטיות

14.1 מפעילי האתר ו/או מי מטעמם שומרים לעצמם את הזכות לעדכן את מדיניות הפרטיות המוצגים להלן מעת לעת, וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.